«Як переконатися, що бюро перекладів виконає переклад якісно?»

Форма заказа
 

Напевно звертаючись до бюро перекладів, вам би хотілося бути впевненими, що результат буде достойним. Як же переконатися, що переклад вас влаштує, особливо якщо мова йде про великі тексти або тексти з особливою тематикою?

 

Підбираючи бюро перекладів для себе, перш за все варто подивитися, хто ще довіряє та працює з цим бюро перекладів. Знайдіть перелік партнерів та ознайомтеся з рекомендаційними листами і відгуками. Це дозволить вам отримати перше враження і обрати для себе лідерів.

 

По-друге, що варто зробити, віддати ваш текст на оцінку і дізнатися, який саме перекладач буде виконувати ваше замовлення і його досвідченність у роботі з такими текстами і тематикою. А також чи в послугу перекладу закладається послуга «перевірки» перекладу. Насправді це дуже важливо, щоб після перекладу ваш текст ще пройшов етап «перевірки».

 

І найважливіше, що може дійсно достататньо точно показати вам якість майбутнього перекладу — це тестова сторінка перекладу вашого тексту. В цьому разі ви зможете побачити все на власні очі. Особливо це буде доречно, коли мова йде про художні твори і тут зрозуміло, що переклад буде відігравати величезну роль у популярності тієї чи іншої книги.

 

В нашому бюро перекладів за бажанням клієнта, а інколи і за власним бажанням ми надаємо безкоштовний тестовий переклад  у 1000 символів, щоб ви змогли оцінити якість перекладу і зробити правильне рішення щодо майбутньої роботи. Дізнатися більше, або щоб замовити переклад, ви можете звернутися за телефоном +38 044 227 12 54, або написати нам на пошту:
E-mail:perevod@infoperevod.ua