Витребування документів

Форма заказа
 

Документи, що підлягають витребуванню

Перелік документів,  які не підлягають витребуванню

Посадові особи , які мають право на витребування документів

Витребування з території іноземної держави

Витребування документів представляє собою право на отримання дублікатів виданих раніше документів, засвідчених у встановленому порядку.  Такі документи видаються згідно з записами органів, в яких були отримані ці документи, і вони рівносильні оригіналам.  Для витребування всіх необхідних документів громадяни можуть звертатися до архівних органів, дипломатичних представництв і консульських установ.  Виконання запитів про витребування документів здійснюється архівними органами, міністерством внутрішніх справ, юстиції, освіти, соціального розвитку та іншими.

 Документи, що підлягають витребуванню

 Витребуванню підлягають такі документи, як:

•             повторне свідоцтво про народження

•             свідоцтво про смерть

•             свідоцтво про шлюб або розлучення

•             довідка про роботу

•             довідка про заробітну плату

•             підтвердження про проходження військової служби

•             і багато інших.

 Перелік документів, що не підлягають витребуванню

 Витребуванню не підлягають такі документи, як:

•             трудові книжки

•             пенсійні книжки

•             військові квитки, посвідчення особи

•             водійські права

•             свідоцтва про шлюб для розлучених

•             свідоцтва про народження для померлих

•             і багато інших.

Посадові особи, які мають право на витребування документів

Витребувати документи має право ряд посадових осіб, наприклад, співробітники податкової інспекції або консульств.  Кожен громадянин після отримання повідомлення про необхідність надання витребуваних документів до відповідного органу управління, зобов'язаний надати повний пакет документів у п'ятиденний термін. Якщо в зазначений термін документи не надійшли до відповідної установи, то посадова особа, яка проводить перевірку, має право вилучити всі необхідні документи відповідно до встановленої процедури.

Витребування з території іноземної держави

Витребування документів з території іноземної держави дещо відрізняється від відповідної процедури всередині держави і регулюється Конвенцією про правову допомогу та правові відносини.  Залежно від категорії запиту та його повноти, визначається розмір державного мита, консульський збір та терміни виконання. Процедура витребування документів з території іноземних держав займає досить багато часу, тому подавати відповідні заяви необхідно завчасно.

________________________________________

Не існує єдиного способу, як провести процедуру витребування документів максимально швидко і з найменшою бюрократичною тяганиною. Якщо вам необхідно в стислі терміни витребувати певний пакет документів, то рекомендуємо звертатися до фахівців у цій області. У нашому бюро перекладів ви завжди отримаєте докладну консультацію з будь-яких питань, що вас цікавлять, а наші фахівці проведуть процедуру витребування всіх необхідних документів в найкоротші терміни. Cпівробітники бюро перекладів «ИнфоПеревод»  дадуть відповідь на Ваші запитання, якщо Ви зв'яжетеся з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Ціни на витребування документів

Вартість витребування документів (отримання дублікатів) від 800 гривень на території України.

Для узгодження термінів і підтвердження ціни, відправте Ваш запит електронною поштою: perevod1@infoperevod.com.ua або зателефонуйте до офісу: 044-227-12-54..