Віза нареченої до Німеччини

Форма заказа
 

 

Ми знаємо, як допомогти вам швидко одружитися з німцем


 

 Вам пощастило зустріти справжнього принца?  Це чудово.  Усі невдалі побачення і розчарування позаду.  Однак чимало клопоту чекає на вас, якщо ваш чоловік, наприклад, німець.  Переїзд до Німеччини пов'язаний з певними труднощами.  Для цього вам потрібно буде пройти нелегку процедуру отримання візи нареченої до Німеччини з України.

 Ми знаємо, як допомогти вам швидко одружитися з німцем

 Якщо ви хочете зберегти гроші і час, рекомендуємо довірити вирішення клопітких питань професіоналам.  І мова йде про переклад низки документів для візи нареченої до Німеччини.

 Отже, для укладення шлюбу з громадянином Німеччини можна обрати будь-який з існуючих двох законних варіантів:

1.            Укласти шлюб у Німеччині.  Вам потрібно буде зібрати 3 пакети документів, в які входитимуть документи для посольства цієї країни (вони дозволять отримати візу), запрошення нареченого з РАЦСу (місцевого), документи, необхідні безпосередньо для реєстрації шлюбу.  Вам потрібно буде зібрати певні довідки, заповнити заяву німецькою мовою.  Якщо у вас є діти (дитина) від першого шлюбу, доведеться зібрати чимало нотаріально засвідчених документів, у тому числі і згода батька/ матері на виїзд дитини за кордон.

2.            Укласти шлюб в Україні.  Нареченому необхідна довідка з німецького РАЦСу про те, що він може укласти шлюб.  Попередньо російська наречена повинна вислати пакет документів, перекладених на німецьку мову і легалізованих за стандартом ISO.  Укладений шлюб обов'язково повинен бути засвідчений у консульстві Німеччини.  Штамп апостилю проставляється на свідоцтві і перекладається на німецьку мову.  І лише після всіх цих кроків можна буде подати документи на возз'єднання сім'ї.

Мабуть, найшвидший спосіб засвідчити укладення шлюбу, перебуваючи у Німеччині на цілком законних підставах, - це поїхати до Данії на 5 днів. Спочатку за туристичною візою можна відвідати Німеччину, а потім вже на п'ять днів поїхати до Данії.  Запис на реєстрацію здійснюється у понеділок.  Тобто, уже в п'ятницю ви зможете стати законним чоловіком і дружиною (свідки вам будуть надані безкоштовно).  Єдине, що варто знати, що існує обов'язкова умова - у період подачі заяви майбутнє подружжя неодмінно повинне проживати саме у тому місті, де вони його подавали.

 Так, процедура непроста, і без підтримки німецького нареченого тут не обійтися.  Її проходження вимагає від усіх великої витримки.  Але головне - ваша мрія дійсно здійсниться.

 Звернувшись до «Инфоперевод» , ви набагато швидше зможете закрити свої передвесільні питання.