«Що може вплинути на вартість перекладу?»

Форма заказа
 

Чи були у вас випадки, коли ви орієнтуєтеся на ціну в прайсі, а при зверненні ви чуєте ціну зовсім іншу?

Дійсно і в нашому бюро перекладів таки випадки трапляються. Ми спробуємо розглянути, що саме впливає на вартість перекладу, і в яких випадках ціна буде іншою, ніж ви бачите в прайсі. 

 

1. Терміновість.

Перше, що впливає на ціну, це термінові строки виконання. Звичайні строки перекладу — 6-10 сторінок за день в залежності від тексту. Якщо ж переклад потрібно виконати терміново, то кількість сторінок може зростати вдвічі або і втричі. Такі переклади вимагають більш швидкої і зосередженної роботи, а отже і вартість зростає.

 

2. Складність тематики тексту.

Складність тексту теж впливає на вартість. Багато залежить від того, що за текст віддається на переклад. Не можна порівняти зусилль перекладача, що перекладає свідоцтво про народження і, наприклад, медичне дослідження. Отже, необхідно враховувати, що тексти з ускладененою тематикою технічного, медичного і інших напрямків, або ж художні тексти, будуть перекладатися за ціною вище звичайної.

 

3. Подвійність перекладу.

Інколи буває, що необхідно перекласти текст одразу з однієї іноземної мови на іншу іноземну мову, наприклад з французської на іспанську.  В таких випадках вартість перекладу буде рахуватися, як переклад с французської мови на українську або російську мову, і далі вже на іспанську. Тому в цьому випадку вартість буде рахуватися за 2 переклади.

 

4. Збільшення тексту.

Необхідно розуміти, що при перекладі інколи буває, що текст перекладу може збільшитися. Наприклад, при перекладі з англійської мови на російську мову, або, якщо переклад виконується з китайської на українську мову. Це відбувається через те, що висловити одну і ту ж думку в різних мовах можна різною кількістю слів. У відсотковому відношенні таке збільшення або ж і зменшення на весь обсяг перекладу сягає 10-15%.

 

Наше бюро перекладів «Инфоперевод» виконає для вас переклади будь якої тематики і будь якою мовою, а  наші ціни вас приємно здивують. За більш детальною інформацією або для замовлення  перекладу  ви можете звернутися за телефоном +38 044 227 12 54, або написати нам на пошту: E-mail:perevod@infoperevod.ua