Усний переклад загальної тематики

Форма заказа
 

Види усного перекладу

Синхронний переклад

Послідовний переклад

Переклад загальної тематики 

Бізнес неможливо уявити без переговорів і зустрічей партнерів.  І в цьому випадку не обійтися без послуги перекладу загальної тематики.  Нашій компанії довіряють багато, а ми цінуємо наших клієнтів і гарантуємо конфіденційність і нерозголошення обговорюваних питань. У нашому бюро працюють виключно професіонали, які пройшли суворий відбір, адже такий фахівець зобов'язаний вловити суть і донести її до всіх учасників розмови.

Види усного перекладу:

Випускники кращих лінгвістичних ВНЗ, фахівці, які мають великий досвід роботи за кордоном або досвід ведення переговорів, володіють двома основними і самими затребуваними видами перекладу: синхронний і послідовний.

Синхронний переклад

Найскладніший з технічної точки зору і професіоналізму перекладача. При синхронному перекладі мовець не замовкає, і перекладач перекладає інформацію одночасно з ним. Щоб їх мови не зливалися, перекладач сидить в окремій кабінці або кабінеті, а його переклад транслюється через навушники.  Даний спосіб підходить для семінарів, офіційних заходів високого рівня, конференцій. Застосовується він нечасто, і найпоширенішим є послідовний переклад.

Послідовний переклад

Даний вид перекладу можна розділити на кілька частин: мовець викладає інформацію своєю рідною мовою, далі замовкає і чекає, поки перекладуть сказане, після чого знову говорить фразу. Такий переклад підходить для заходів та зустрічей, де проходитиме діалог між присутніми. До них можна віднести семінари, брифінги, діловий туризм, фуршети, круглі столи та ін.

Переклад загальної тематики

Усний переклад загальної тематики не вимагає від перекладача додаткових або поглиблених знань теми.  Але це не говорить про факт незнання мови.  Кожен наш співробітник володіє іноземною мовою на рівні носіїв мови, саме тому наші фахівці надають підтримку в різних переговорах і на зустрічах різного рівня.

________________________________________

Якщо вам необхідний якісний і грамотний усний переклад з англійської, французької, німецької та ін. мов, ми зможемо допомогти вам у вирішенні будь-яких питань. Наші кваліфіковані кадри працюють злагоджено і швидко, тому підсумок ваших переговорів завжди буде успішний.