Терміновий переклад: за і проти…

Форма заказа
 

Терміновий переклад: за і проти…

 

Дуже часто так буває, що переклад необхідно виконати терміново. Причини різні, але зараз не про причини, а про важливі моменти, які ви маєте враховувати у разі терміновості.

Перш за все важливо звертати увагу на обсяг тексту. Не виникає проблем з короткими текстами звичайної тематики або ж з документами. Якщо мова буде йти про текст великого обсягу, то необхідно врахувати наскільки необхідно пришвидшити виконання перекладу. Стандартні строки виконання перекладу 5-10 сторінок на день, а термінові - можуть бути вдвічі, а інколи і в тричі швидшими. Зараз перекладачі можуть користуватися додатковими перекладацькими інструментами (спеціальні CAT системи), завдяки чому і швидкість зростає і якість зберігається на високому рівні. Але в будь якому разі все буде залежати від тексту: інколи текст  на 50 сторінок може виконати за 2 дні один перекладач, а інколи необхідно розподіляти його між декількома перекладачами.

Інший момент, який важливо враховувати — це складність тексту і його тематика. Знову ж таки не виникає проблем з текстами звичайної тематики та документами. Тексти, які мають якусь вузьку специфіку, як наприклад, медицина, художній твір, технічний переклад  вимагають в будь-якому разі трохи більше часу, тому пришвидчити такій переклад можливо, але з урахуванням часу, щоб не зашкодити якості цього перекладу.

Ще важливий момент, що терміновість передбачає додаткову оплату, а це означає, що вам необхідно буде заплатити на терміновий переклад більше, ніж за звичайний.

І найголовніше — це якість. Терміновість перекладів особливо виликого обсягу може впливати на якість. Звісно, що кожен текст перекладають фахівці, далі цей переклад проходить подвійну перевірку і все таки хочеться, щоб ви розуміли, що ризик в цій сфері зростає саме через терміновість.

 

Зрозуміло, що бувають випадки, коли не має іншого виходу і важливо перш за все встигнути. Наше бюро перекладів «Инфоперевод» доможе вам і в термінових перекладах. Ми маємо кращих фахівців, які вміють працювати швидко і при цьому якісно. За більш детальною інформацією або щоб замовити переклад  ви можете звернутися за телефоном +38 044 227 12 54, або написати нам на пошту: E-mail:perevod@infoperevod.ua