5 причин працювати з бюро перекладів

Форма заказа
 

Зробити переклад можна багатьма способами: самостійно, онлайн перекладачами, знайти незалежного перекладача. Але нижче наведені причини, чому краще звернутися до бюро перекладів, а не користуватися іншими засобами.

 

1. Наявність штату перевірених перекладачів.

Бюро перекладів тестує кожного перекладача і тільки після успішного складання тестування допускає до роботи із замовленнями. Кожен текст перекладає спеціаліст, що  володіє мовою і має досвід перекладу з необхідної тематики.

2. Наявність додаткової перевірки.

Після того, як перекладач виконає переклад, текст обов'язково проходить додаткову перевірку. Подвійна перевірка перекладу зменшує ризики вірогідних помилок.

3. Комплексне рішення питань.

Часто переклади необхідно засвідчити нотаріально або ж печаткою бюро перекладів. Або ж трапляється, що документ спочатку необхідно легалізувати, а тільки потім перекладати. В бюро перекладів можна одразу замовити цілий комплекс послуг і отримати вже повністю готовий документ.

4. Оплата за результат.

Повна суму необхідно оплатити після виконання перекладу, а на початку достатньо внести передоплату у розмірі 50%.

5. Відповідальність.

Бюро перекладів несе відповідальність за результат своє роботи, отже слідкує за якістю свої перекладів.

 

Наше бюро перекладів ставить якість перекладів і цінність клієнтів на перше місце. Дізнайтеся більше про наші послуги або замовте переклад за телефоном: +38 044 227 12 54, або написав нам на E-mail:perevod@infoperevod.ua