Документи в посольство

Форма заказа
 

Деякі нюанси в оформленні документів

Київське бюро "ИнфоПеревод" допоможе вам оформити документи для подорожі та бізнесу в наступних країнах

Перед виїздом за кордон, вам, в більшості випадків, буде необхідно звернутися до консульства або посольства тієї держави, до якої ви плануєте виїхати. Кожне посольство має свою процедуру подачі документів, список яких вам необхідно буде надати. Якщо ви звернетеся до посольства за туристичною візою, висока ймовірність того, що вас попросять надати нотаріально засвідчені переклади всіх необхідних документів. Інші ж типи візи цілком можуть вимагати від вас легалізацію та апостиль, також засвідчені нотаріусом. Щоб розібратися, які саме нотаріально засвідчені документи від вас будуть вимагати, вам потрібно звернутися безпосередньо до посольства, або ж - до нас, і ми надамо вам консультацію.

Деякі нюанси в оформленні документів

Існують деякі нюанси - так, наприклад, в Чеському посольстві в Україні від вас будуть необхідні переклади безпосередньо чеського присяжного перекладача, і не приймуть жодного іншого перекладу, навіть нотаріально засвідченого. Аналогічна ситуація і у французькому посольстві, плюс до цього на документах необхідно буде проставити апостиль. Якщо ж ви проходите процедуру отримання візи не в посольствах в Україні, а безпосередньо в цих країнах, то у такому випадку, ви зможете скористатися послугами дипломованого перекладача і засвідчити переклад нотаріально. Однак, варто пам'ятати, що послуга перекладу безпосередньо в країні, зазвичай, дорожче, ніж в Україні.

Київське бюро "ИнфоПеревод" допоможе вам оформити документи для подорожі та бізнесу в наступних країнах:

 - Франція та Чехія - наше бюро допоможе вам виконати процедуру перекладу у присяжних перекладачів.  Все що від вас потрібно - оригінали ваших документів для перекладу та копія закордонного паспорта.

 - Бельгія - для подорожі в цю країну буде необхідний подвійний апостиль. Ми також допоможемо виконати нотаріальне засвідчення та легалізацію медичних довідок прямо в Посольстві.

 - Німеччина - ваші документи будуть легалізовані в МЗС, Міністерстві та управлінні юстиції, Міністерстві охорони здоров'я та Посольстві Німеччини. Від вас будуть потрібні оригінали документів до перекладу, копія закордонного паспорта та оформлена у нотаріуса довіреність на виконання перекладу нашими співробітниками.

 - Італія - вся необхідна допомога з апостилювання і засвідчення перекладу в посольстві. Ми допоможемо вам оформити декларацію для роботи або навчання в Італії. В цьому випадку також від вас будуть потрібні оригінали документів та копія закордонного паспорта. Крім того необхідні: копія пермессо і заява, складена італійською мовою.

 - Іспанія - засвідчення документів, Апостиль. Вам потрібно надати оригінали документів та копію закордонного паспорта.

Якщо вам необхідно, ми надаємо послуги з подачі документів до посольств різних країн. Ви можете отримати детальну консультацію, зателефонувавши до нас. Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

Також, проконсультуватися у нас і оформити замовлення ви можете будь-яким зручним для вас способом