Послуги перекладача в Києві

Форма заказа
 

Подорож і відрядження

Приїзд ділових партнерів чи друзів носіїв іноземної мови

Виконання роботи іноземною мовою

Усний переклад

ИнфоПеревод - грамотно, надійно, швидко


 

Послуги перекладу та послуги перекладача в Києві досить затребувані в наш час.  Ця проблема може в будь-який час стати актуальною і для вас.  Компанія ИнфоПеревод пропонує допомогу в цій нелегкій справі, з якою впораються тільки професіонали, які працюють на нас.  Ми надаємо як усні, так і письмові перекладацькі послуги, гарантуємо вам компетентний підхід і якість виконання будь-якої роботи.

Коли варто звернутися до професіоналів:

Подорож і відрядження

Виїзд до інших країн і перебування там може затьмарити не лише погода, а й погане знання мови.  З такою проблемою найчастіше стикаються не під час відпочинку, а під час ділових поїздок.  Наприклад, на виставках і різних презентаціях просто не обійтися без дипломованого гіда-перекладача, який дозволить вам отримати максимальну користь та обсяг інформації. Під час ділової поїздки саме перекладач дозволить вам зміцнити свої зв'язки, укласти вигідні контракти та обійти конкурентів в очах ділових партнерів.

Приїзд ділових партнерів чи друзів носіїв іноземної мови

У цьому випадку ми можемо запропонувати вам прекрасну можливість - скористатися послугами перекладача - гіда, який крім перекладу проведе тур по місту або історичним пам'яткам іноземною мовою, ознайомить з культурою, архітектурою і традиціями нашої країни. Такий серйозний підхід до зустрічі іноземних гостей справить найкраще враження і зарекомендує вашу компанію як відповідального компаньйона.

Виконання роботи іноземною мовою

Ця послуга популярна не тільки серед власників бізнесу, яким необхідно перекладати різного роду документи для укладання договорів з іноземними компаніями. Ми можемо надати будь-яку допомогу:

•             Переклад листів;

•             Написання курсових і дипломів;

•             Переклад книг та іншої літератури;

•             Переклад технічних документів.

Якщо ви не впевнені в мовних знаннях, краще не займатися виконанням роботи самостійно. Володіння іноземними мовами фахівців нашої компанії ідеальні, тому ми готові надати допомогу у виконанні навіть найважчих перекладів.

 Усний переклад

Зустрічі і переговори з іноземними компаньйонами не можуть обійтися без послуг перекладача, який допоможе краще зрозуміти один одного і уникнути надалі конфліктних ситуацій.

ИнфоПеревод - грамотно, надійно, швидко

Часом, ціна навіть невеликої помилки в перекладі може мати згубний вплив на ваш бізнес і результат справ. Задумайтеся про це і довірте свої документи професіоналам.