Переклад сайтів

Форма заказа
 

Які послуги з перекладу веб-сайтів надає наше бюро
Фактори що впливають при перекладі веб-сайту


 Обличчям компанії у віртуальному просторі глобальної мережі Інтернет є сайт. Основне завдання веб-сайту - залучення нових замовників і клієнтів, а для цього кожному сайту необхідно розширювати межі своєї діяльності. Для вирішення цього завдання компанії часто стикаються з необхідністю перекладу веб-сайтів.

Які послуги з перекладу веб-сайтів надає наше бюро

 Одним з напрямків роботи бюро перекладів «Инфоперевод» є надання послуг з перекладу веб-сайту і його просування в глобальній мережі.
Серед напрямків, що включають професійний переклад веб-сайтів, які здійснює бюро перекладів:

  • повний або частковий переклад контенту;
  • підтримка контенту;
  • переклад програмного забезпечення і документації тощо
  •  

 На сьогоднішній день переклад веб-сайтів є однією з найбільш необхідних послуг, через те що для більшості компаній власний сайт - це візитна картка.  Звідси і зростаюча цікавість з боку замовників, які не просто хочуть заповнити ресурс, але й хочуть привернути увагу потенційних клієнтів. У цьому випадку оптимальним і правильним рішенням стане звернення до послуг фахівців, для того щоб убезпечити себе від некоректної роботи, яка може позначитися на продажах і завдати шкоди діловій репутації.

Фактори що впливають при перекладі веб-сайту

 При перекладі веб-сайту має враховуватися специфіка країни перекладу, цільової аудиторії, для якої буде призначатися інформація, представлена на сайті, при цьому текст повинен відповідати загальноприйнятим нормам. Якісний переклад передбачає, що всі матеріали, які будуть розміщені на сайті, мають бути відредаговані із збереженням стилю і термінології.

 Ще одним важливим фактором, який необхідно враховувати при перекладі сайту - легкий і доступний пошук у глобальній мережі. Крім того, нерідко виникає необхідність перекладу графічної інформації, наприклад, заголовків, логотипів, картинок, фотографій і багато іншого, що вимагає співпраці з професійними дизайнерами. Таким чином, переклад веб-сайтів вимагає послуг не тільки перекладача, а й інших фахівців.

 Переклад веб-сайтів дозволяє створювати адаптований варіант, в якому буде відображена необхідна інформація, і перевага цього виду роботи буде полягати в тому, що переклад буде виконаний носієм мови, а отже - доступний і для інших користувачів.


 Бюро перекладів «Инфоперевод» дозволяє забезпечити якісний переклад і наповнення веб-сайту, відкриваючи можливості для розвитку бізнесу. За додатковою інформацією Ви можете звернутися до наших фахівців, які дадуть відповідь на Ваші запитання