Переклад бухгалтерської документації

Форма заказа
 

Наші співробітники знають усі тонкощі бухгалтерського перекладу

ИнфоПеревод - експерт з перекладу будь-якої бухгалтерської документації 

 Усім давно відомо, що успішна діяльність будь-якої компанії пов'язана з безліччю бухгалтерських і фінансових документів.  Дуже непросто знайти професіонала, який буде досконало розбиратися у всій документації, відстежувати всі новини нашого законодавства та ще і зможе використовувати свої знання так, як це вигідно для компанії.  Що ж говорити про ті підприємства, де потрібно враховувати не тільки наші реалії, а й економічні нюанси зарубіжних партнерів?  Знавці, що вивчили всі тонкощі бухгалтерії та фінансів кількох країн (як мінімум двох), та ще й вільно спілкуються на тих же мовах, йдуть просто на вагу золота.

Але не переймайтеся.  У тих, хто ще не зміг підібрати надійного і компетентного експерта з економіки, є можливість скористатися послугами нашого бюро перекладів.  Ми зможемо забезпечити вас якісним, точним і конфіденційним перекладом будь-якого документа, що має відношення до фінансів та бухгалтерії.  Чому ми так у цьому впевнені?  Це просто.  Адже ми підбираємо дійсно кваліфікований персонал.

 Наші співробітники знають усі тонкощі бухгалтерського перекладу

 Наші співробітники, яким ми довіряємо переклад ваших документів, отримують післядипломну освіту за кордоном, і саме з необхідних економічних спеціальностей.  Тому для них немає різниці між своєю та іноземною мовою.  Їм добре знайомі всі подробиці виразів, позначень і скорочень, прийнятих у фінансовій та бухгалтерській документації різних країн.  До того ж вони прекрасно усвідомлюють важливість точного перекладу для вашого процвітання і мають досвід роботи і в нашій країні, і за кордоном.

 ИнфоПеревод - експерт з перекладів будь-якої бухгалтерської документації

 Хочете зробити переклад бухгалтерської документації?  Звертайтеся в наше бюро - ми вміємо зберегти зміст і стиль оригіналу в кожній цифрі.

 Потрібен переклад фінансових документів?  Робіть своє замовлення - ми знаємо, що таке капітальна точність - будь-якою мовою.

 Потрібен переклад банківських документів?  Телефонуйте до нашого офісу - і ви зрозумієте, що надійними можуть бути не лише банки.

 Глибоке розуміння економічних особливостей, вивчення всіх нововведень у законодавстві, вміння працювати з таблицями і текстом - ось запорука ретельного підходу до перекладу.  Створення індивідуального глосарію для кожного клієнта дає можливість виконувати подальший переклад у більш стислі терміни.  Сумлінність у дотриманні всіх пунктів договору, а також сувора конфіденційність при роботі з документацією дозволяє нам заслужено користуватися репутацією надійного партнера.

Вартість перекладу бухгалтерської документації

 Вартість перекладу бухгалтерської документації на англійську або німецьку мову становить від 55 гривень за 1860 знаків, включаючи пробіли.  Нотаріальне засвідчення перекладу таких документів - від 80 гривень за 1 документ.