Переклади документів у Дніпропетровську

Форма заказа
 

 

   Практично кожна людина хоча б раз у своєму житті має справу з іноземними установами. Виїжджаючи за кордон на тимчасове або постійне проживання, вирушаючи в довгоочікувану відпустку за кордон, плануючи навчання або працевлаштування в іншій країні, так чи інакше, ми стикаємося з необхідністю різноманітних комунікацій з іноземними представництвами, установами та організаціями. У цих та інших ситуаціях часто присутня так звана документальна сторона питання. Вона передбачає не тільки надання різних документів у ті чи інші інстанції, але також їх переклад. Саме на цьому етапі людина звертається до послуг перекладацького ринку, який представлений більш ніж широко.

 

   Якщо вам потрібно зробити якісний документальний переклад у Дніпропетровську, радимо звернутися до відомого на ринку перекладацького бюро "Інфоперевод". Наше агентство виконує найбільш високоякісні переклади документів у Дніпропетровську за розумними цінами. Наш штат співробітників включає лише найбільш кваліфікованих і досвідчених перекладачів, які спеціалізуються на різних документальних перекладах. У нас ви зможете замовити переклад

 • паспорта;
 • ідентифікаційного коду;
 • свідоцтва про народження, смерть, шлюб;
 • посвідчення водія;
 • освітніх документів (дипломів, свідоцтв і так далі);
 • найрізноманітніших довідок (в тому числі про несудимість);
 • установчих документів;
 • контрактів, договорів, угод;
 • патентів;
 • медичних звітів;
 • дозволів;
 • інших офіційних документів фізичних та юридичних осіб.

 

   Наші фахівці ретельно стежать за змінами правових кодексів і нововведеннями світової юридичної системи. Саме тому ми гарантуємо правильне і законне виконання будь-якого перекладу. Спірні моменти того чи іншого замовлення уточнюємо у кращих експертів юриспруденції.

 

   Виконуючи переклади документів у Дніпропетровську, ми гарантуємо конфіденційність ваших даних. Звернувшись у наше агентство, ви убезпечите себе від небажаних інформаційних втрат. Це правило стосується будь-якого замовлення, як приватного, так і корпоративного.

 

    Наше агентство спеціалізується також на термінових перекладах. Іноді перекладена копія тієї чи іншої документації повинна бути пред'явлена ​​в найкоротший термін. Часом переклад необхідно отримати за лічені хвилини. У такій ситуації замовлення ділиться між кількома командами перекладачів, які виконують його з необхідною швидкістю. Така схема роботи дозволяє не втрачати якості виконання - терміновий переклад проходить ті ж самі стадії перевірки і редагування, що і звичайний. При цьому всі необхідні етапи вичитки проводяться в стислі терміни. Завдяки інтенсивній роботі наших професіоналів ви гарантовано отримаєте якісний результат навіть в тому випадку, якщо замовлення виконується за декілька хвилин.

 

   Бюро "Інфоперевод" виконує завірення готового перекладу документації. Наш пакет супутніх послуг пропонує засвідчення перекладених копій печаткою агентства, а також нотаріальне завірення, що гарантує достовірність перекладу.

Адреса Дніпропетровськ, вул.Шмідта 39 Б.
Тел:   +38 (095) 355-29-59
     +38 (056) 378-12-50
     +38 (067) 636--36-46

 

E-mail:  dnepr@infoperevod.com.ua