Переклади та нотаріальне завірення перекладів у Дніпропетровську

Форма заказа
 

   Давно минули ті часи, коли кордони між державами були закриті для людини. Сьогодні кожен може спокійно відправитися за кордон, причому не тільки на відпочинок, але і з більш довгостроковою метою, як то працевлаштування або навчання. Хтось відправляється в далекі і не дуже країни для тимчасового або постійного проживання. Найбільш інтернаціональні особистості не обмежують себе одним містом і однією країною, заслужено називаючись громадянами всього світу. Жити на дві, три, а то й більше країн давно перестало бути дивиною. Кожна людина, яка хоча б раз виїжджала за кордон або зверталася до іноземних представництв, установ та організацій, знає, що така міжнародна свобода має свою, здебільшого документальну ціну.

 

   Вирушаючи за кордон на відпочинок або у відрядження, виїжджаючи на тимчасове або постійне проживання, оформляючись на роботу або навчання за кордоном, людина завжди стикається з необхідністю надання великого пакета документів. При цьому практично вся ця документація повинна бути перекладена на іноземну мову. Разом з перекладом більшість інстанцій вимагають також і нотаріальне засвідчення перекладених копій. Чи варто уточнювати, що всі переклади документів повинні бути правильними і юридично коректними, а нотаріальне засвідчення перекладеної документації повинно відповідати міжнародним стандартам. При наявності навіть найменшої неточності або помилки в оформленні можливі надзвичайно несприятливі наслідки. Найменшою проблемою такого роду слід вважати необхідність повторного оформлення документів і їх перекладу.

 

   Щоб гарантовано отримати якісний, лінгвістично і юридично коректний переклад документації, звертайтеся тільки до висококваліфікованих професіоналів з багатим досвідом і солідним портфоліо. Саме таким є наше перекладацьке бюро "Інфоперевод". Ми здійснюємо найбільш високоякісні переклади та нотаріальне завірення перекладів у Дніпропетровську. Наші фахівці - випускники кращих лінгвістичних факультетів з величезним досвідом роботи у перекладацькій сфері. Звертаючись до нашого агентства, ви гарантовано отримуєте найкращий сервіс, якісний результат і гідний пакет супутніх послуг. Професійні перекладачі, що входять до штату нашого бюро, регулярно проходять тестування і курси підвищення кваліфікації для підтримки стабільно високого рівня наших послуг. Наші співробітники, що спеціалізуються на документальних перекладах, мають додаткову кваліфікацію у сфері юриспруденції. Ми ретельно стежимо за світовими стандартами оформлення документації, а тому наші юридичні переклади завжди правильні і коректні.

 

   Питання нотаріального засвідчення перекладеної документації нерідко завдає чимало клопоту. Сама процедура займає досить багато часу, адже нотаріусу, який здійснює завірення, необхідно гарантувати достовірність перекладу і рівень кваліфікації виконавця. Мається на увазі, що обидва професіонали (нотаріус і перекладач) повинні зістикуватися для завірки документа. Наше бюро бере цей клопіт на себе. Від вас вимагається лише наголосити на необхідності нотаріального засвідчення перекладеного документа, і ми здійснимо його для вас.

 

  Якщо вам знадобився терміновий переклад документації, ми виконуємо переклади та нотаріальне завірення перекладів у Дніпропетровську в найкоротші терміни. В окремих випадках замовлення може бути виконано за кілька хвилин. Термінові замовлення, що виконуються нашими фахівцями, обов'язково проходять таку ж якісну і ретельну вичитку і перевірку, як і звичайні замовлення.

 

  Наше перекладацьке бюро пропонує вам швидке і якісне рішення ваших проблем. Будь-які перекладацькі послуги ми здійснюємо відповідно до світових вимог і стандартів.

Адреса Дніпропетровськ, вул.Шмідта 39 Б.
Тел:     +38 (095) 355-29-59
         +38 (056) 378-12-50
         +38 (067) 636--36-46

 

E-mail:  dnepr@infoperevod.com.ua