Нострифікація документів

Форма заказа
 

Кому необхідна нострифікація?

Етапи нострифікації диплома

Як замовити нострифікацію?


Нострифікація - це процедура, яку необхідно пройти для визнання вашого диплома про вищу або після вузівську освіту іноземними державами. Після неї ваші документи матимуть законну силу на території іншої держави.

Кому необхідна нострифікація?

Ця процедура не настільки популярна в нашій країні, а її назва відома далеко не всім громадянам.  Але, якщо ви навчалися за кордоном і, повернувшись на батьківщину, хочете продовжити свою освіту, вам не обійтися без нострифікаціі свого диплома.  Також ця процедура необхідна при планах виїхати за кордон, де вам знадобиться диплом про освіту.

Наша копання ИнфоПеревод допоможе пройти нострифікацію максимально безболісно і швидко.  При цьому ми пропонуємо найнижчі ціни і якість, завдяки якій ми розвиваємося протягом багатьох років.  У нашій компанії працюють тільки компетентні перекладачі, які зможуть допомогти вам з нострифікацією диплома або нострифікацією документів.

 Етапи нострифікаціі диплома

 Нострифікація - це довгий і складний процес, який проходить у кілька етапів:

1.            На першому етапі проходить перевірка справжності вашого диплома.

2.            На другому етапі вивчається перелік предметів, які ви вивчали. За необхідності, відсутні  доведеться складати у ВНЗі України.

Не варто думати, що ваш диплом пройде нострифікацію за кілька днів, адже на все необхідний свій час. Але наша компанія може посприяти якнайшвидшому і сприятливому розвитку цього питання.

Як замовити нострифікацію?

Ми пропонуємо вам компетентну допомогу і чудове обслуговування.  Для наших клієнтів є можливість замовити нострифікацію різними способами:

•             Ви можете особисто відвідати наш офіс і замовити послугу з нострифікації.

•             Ви можете отримати консультацію і допомогу по телефону.

•             Звернутися можна і за допомогою скайпу і електронної пошти.

________________________________________

Оберіть для себе зручний вид зв'язку, зверніться до нашої компанії та пройдіть нострифікацію диплома, яка дозволить вам вважатися професіоналом у своїй галузі, підвищити свій заробіток і розвиватися за кар'єрними сходами.

Ціни на нострифікацію документів

Вартість нострифікації документів на території України від 3000 за один документ. Для отримання підтвердженої ціни по нострифікації, можете відправити Ваш запит електронною поштою: perevod1@infoperevod.com.ua або зателефонувати до офісу: 044-227-12-54.