Оформлення документів для посольств

Форма заказа
 

Робота з посольствами

     Якщо Ви плануєте поїздку за кордон, Вам доведеться звернутися в Посольство або консульство тієї країни, в яку планується виїзд. У кожному посольстві існує список і порядок подачі документів.

      Якщо Ви подаєте документи на туристичну візу, швидше за все посольство може вимагати переклади всіх документів, які повинні засвідчуватися печаткою Бюро перекладів. А за іншими типами візи цілком можливо вимагатимуть проставлення апостилю або легалізації з нотаріально засвідченим перекладом. Для того, щоб зрозуміти який вид засвідчення документів буде вимагати посольство, Вам слід звернутися безпосередньо до Посольства за консультацією, або ж зателефонувати нам.

      Наприклад, посольство Чехії в Україні, вимагатиме переклади, виконані присяжним чеським перекладачем, і не прийме переклади документів, які виконані дипломованим перекладачем з нотаріальним засвідченням. Така ж процедура надання перекладів існує й у посольстві Франції, але тільки додатково на документах потрібно поставити апостиль. А якщо Ви подаєте документи не в посольства цих країн в Україні, а безпосередньо на території цих країн, тоді можна виконати переклад у дипломованого перекладача з нотаріальним засвідченням у цих країнах. Зазвичай вартість перекладу в країні проходження буде вище ніж в Україні.

     Наше Бюро перекладів "Инфоперевод" у Києві надає допомогу в оформленні документів для наступних країн:

     Посольство Чехії – ми допоможемо виконати Вам переклади документів у присяжного чеського перекладача. Для цього необхідно надати документи в оригіналах, які слід перекласти та копію закордонного паспорту.

     Посольство Франції – ми допоможемо Вам виконати переклад у присяжного французького перекладача. Для цього необхідно надати документи в оригіналах, які слід перекласти та копію закордонного паспорту.

     Посольство Бельгії – ми допоможемо поставити апостиль на Ваші документи ( для Бельгії потрібна процедура подвійного апостилю), у нотаріальному засвідченні перекладів. А також допоможемо легалізувати медичні довідки безпосередньо в Посольстві Бельгії. Для цього необхідно надати документи в оригіналах та копію закордонного паспорту.

     Посольство Німеччини – ми допоможемо легалізувати Ваші документи в Міністерстві Юстиції, Міністерстві Закордонних Справ, Управліннях Юстиції за містом та областю, а також Міністерстві охорони здоров'я й посольстві Німеччини. Для цього необхідно надати документи в оригіналах, копію закордонного паспорта та Довіреність на наших співробітників, оформлену у нотаріуса.

     Посольство Італії – ми допоможемо Вам поставити апостиль на Ваші документи в Міністерстві Юстиції, Міністерстві Закордонних Справ, Міністерстві Освіти, а також виконати переклад і засвідчити його в Посольстві Італії. Крім того, якщо Ви плануєте вчитися або працювати в Італії, Вам знадобиться оформити Декларацію на навчання, або роботу. Для цього будуть потрібні документи в оригіналах, копія закордонного паспорта, копія Пермессо, заява італійською мовою.

     Посольство Іспанії – ми допоможемо засвідчити документи в посольстві та також надамо допомогу Вам у проставлянні штампа Апостиль. Для цього буде потрібно надати документи (оригінали), копію закордонного паспорта. 

     Також за Вашим запитом ми можемо зробити послугу з подачі документів у різні посольства. Зателефонуйте нам, ми будемо раді відповісти на Ваші запитання.
     Оформити замовлення та отримати консультацію ви можете зручним для вас способом.