Медичний переклад

Форма заказа
 

Що таке медичний переклад?
Переклад медичних докуметів
Вам необхідний медичний переклад?


Значення медичного перекладу складно переоцінити. Через його особливості його можна вважати одним з видів технічного перекладу. Однією з найважливіших складових медичного перекладу є те, що перекладач має не тільки досконало володіти іноземною мовою, а й орієнтуватися в сучасній медицині, тобто бажано мати базову медичну освіту. Крім письмового перекладу, фахівці нашої компанії готові надати послуги з перекладу під час нарад, конференцій та інших заходів.

Що таке медичний переклад?

Медичний переклад є тим важливим засобом, за допомогою якого спілкуються провідні фахівці в усьому світі. Він охоплює досить великий спектр текстів найрізноманітнішої спрямованості та тематики. Тут можуть зустрічатися наукові книги, статті, доповіді, документація, медичні висновки, виписки з історії хвороби, фармакологічна документація, описи з використання медичного обладнання, інструкції до препаратів, медичні тексти і багато іншого.  Від компетентності перекладача безпосередньо залежить результат спільної роботи лікарів з різних країн над певними проектами.

Переклад медичних документів

 Медичний переклад - це одна з найскладніших галузей для перекладача, адже тут мало володіти іноземною мовою - необхідні знання з медицини та нюансів цієї професії. Тільки маючи ґрунтовні знання в галузі медичного перекладу, можна виконати роботу якісно.  Знаючи це, ми ретельно підбираємо співробітників, адже ціною непрофесіоналізму або помилки можуть стати серйозні наслідки.  Ми залучаємо до роботи вузьких спеціалістів, які розбираються в одній з галузей медицини і чудово володіють іноземною мовою, що дозволяє робити точні та якісні переклади.

Вам необхідний медичний переклад?

Наші фахівці виконають для вас переклад будь-якого тексту, що має відношення до медицини. Ми забезпечимо якісну роботу в мінімальні терміни за оптимальною ціною. Наше кредо - чітке дотримання умов договору з клієнтом, а головним показником нашої роботи є скрупульозно зроблений переклад, що повністю зберіг сенс і стиль оригіналу. Ми пропонуємо якість і розумні ціни, які стануть запорукою довготривалого співробітництва.

Ціни на медичний переклад

Вартість перекладу медичних текстів з англійської та німецької мов становить від 135 гривень за 1860 знаків, включаючи пробіли.