Довідка про несудимість в Києві

Форма заказа
 

Що таке довідка про несудимість

Для чого потрібна довідка про несудимість?

Як отримати довідку про несудимість

Як отримати довідка про несудимість іноземцю

Внутрішня довідка про несудимість

Де отримати довідку про несудимість?


 

Довідка про несудимість потрібна в багатьох випадках: для оформлення закордонного паспорта, працевлаштування за кордоном, отримання громадянства, для отримання дозволу на носіння зброї.  Цей документ видається уповноваженими органами і ми можемо допомогти вам в його оформленні.  Наші менеджери мають великий досвід у процедурі видачі довідок про несудимість та отримають її незалежно від вашого місця розташування на момент видачі. Ви можете перебувати за кордоном або тільки планувати поїздку на досить тривалий період, але повинні завчасно подбати про отримання документа, який підтвердить відсутність судимості.

 Звертайтеся до нашої компанії

Довідка про несудимість видається громадянам, які звернулися до ВВІР, який знаходиться за місцем вашої прописки або реєстрації.  Але можна зробити простіше - звернутися до нашої компанії, яка оформить довідку про несудимість в Києві без вашої участі.  Від вас необхідна буде лише копія першої та другої сторінки громадянського паспорта та копія сторінки з пропискою.  Ви повинні повідомити нам про мету отримання довідки про несудимість в Києві та вказати інформацію про зміну прізвища, якщо вона була.  Іноземним громадянам доведеться докласти копію закордонного паспорта та вказати прізвище українською мовою для запобігання помилки.

 Що таке довідка про несудимість

Довідка про несудимість України - це офіційний документ, що видається громадянам нашої країни та особам без громадянства.  Він гарантує, що власник такої довідки не перебуває в розшуку на день видачі і не є кримінально засудженим. Отримання довідки про відсутність судимості в Києві не залежить від вашого місцеперебування, для чого буде потрібен нотаріальний дозвіл, що дозволить іншій особі оформити за вас документи в уповноважених органах.  Це можна зробити, звернувшись до нашої компанії, фахівці якої співпрацюють з представниками державних органів і знають всі нюанси, які дозволять отримати довідку про несудимість.

 Для чого потрібна довідка про відсутність судимості?

Багато громадян і не підозрюють, що їм може знадобитися довідка про несудимість. Без цього документа не обійтися при отриманні візи, виїзді на постійне проживання, для отримання дозволу на носіння зброї та інше. Багато компаній при працевлаштуванні вимагають від претендентів довідку про несудимість, при цьому цю тенденцію підтримують не тільки іноземні установи, а й українські.  Для громадян іншої країни, вона буде гарантією отримання роботи, адже без неї влаштуватися легально і навіть зареєструватися практично не можливо.  Тому не задавайтеся питанням, де взяти довідку про несудимість, а звертайтеся до нашої компанії.

Як отримати довідку про несудимість

Отримання довідки про несудимість не вимагає збору великої кількості документів, необхідна лише копія сторінок паспорта.  Можливо, доведеться заповнити анкету, в якій ви повідомите свої дані, мету, для якої потрібна довідка про несудимість в Києві, і організацію, яка її вимагає. Але, займаючись отриманням самостійно, вам доведеться витратити багато часу.  Якщо ж ви звернетеся до нас, від вас вимагатимуться лише копії громадянського паспорта, а для іноземних громадян копії сторінок діючого паспорта.  І де б ви не знаходилися, ми оформимо довідку про несудимість в Україні і доставимо її в потрібне місце і в потрібний час.

 Як отримати довідку про несудимість іноземцю

Довідка про несудимість включена до переліку документів для отримання дозволу на роботу порівняно нещодавно, в травні 2009 року. Ускладнення процедури було викликано посиленням контролю і боротьбою з нелегальною міграцією. Цей перелік, крім довідки про несудимість України, включає 14 документів, які необхідно зібрати для отримання дозволу на працевлаштування.  Термін його дії на території України становить 1 рік, після чого іноземному громадянину необхідно буде продовжити термін дії документів для легальної роботи в нашій країні.  Для отримання довідки про несудимість в Києві іноземний громадянин повинен надати копію всіх сторінок дійсного паспорта.

Внутрішня довідка про несудимість

Довідка про несудимість, призначена для пред'явлення на території України, не підлягає легалізації.  Тому, перш ніж звернутися за такою довідкою до відповідних органів, обов'язково поцікавтеся, яку саме довідку вам видадуть. Крім цього, при зверненні до органів МВС до обов'язків співробітника служби входить уточнення даних про призначення видачі довідки про несудимість в Києві.  Термін дії довідки про несудимість для внутрішнього пред'явлення до різних організацій становить 1 місяць.  В цілому, процедура видачі довідки не становить жодних труднощів, якщо звернутися до нашого бюро перекладів.  Ви можете і самі знати, де взяти довідку про несудимість, але ми зробимо це швидше - термін становить кілька днів, а при доплаті за терміновість у державних органах - один день.

 Де отримати довідку про несудимість?

Навіщо витрачати час, бігаючи по різних інстанціях, коли все можна зробити у нас?  З нашим бюро перекладів довідку про відсутність судимості отримати буде і швидше, і якісніше, а головне - точно за вказаними вимогами!  Ми зможемо одразу зробити весь комплекс послуг, які будуть необхідні у Вашому конкретному випадку: візьмемо довідку про несудимість (причому ваше місце прописки абсолютно не має значення), займемося її перекладом, проставимо апостиль, заcвідчимо у нотаріуса або іншого фахівця. З нашим бюро перекладом Вам не потрібно буде йти до Міністерства внутрішніх справ України, чекати своєї черги, розбиратися у всіх нюансах і тонкощах - все це ми зробимо за Вас.

 Ціни на отримання довідки про несудимість 

Вартість отримання довідки про відсутність судимості на території України - від 180-280 гривень залежно від терміновості.  Для отримання підтвердженої ціни на довідку, можете відправити Ваш запит електронною поштою: perevod1@infoperevod.com.ua або зателефонувати до офісу: 044-227-12-54.