Довідки про несудимість у Дніпропетровську

Форма заказа
 

 

    Довідка про відсутність судимості є однією з найпопулярніших і найбільш часто запитуваних довідок. Пред'являючи цю довідку, ви заявляєте, що не перебуваєте в розшуку на момент отримання документа, а також не являєтесь кримінально засудженою особою на території країни.

   Цей документ видає Міністерство внутрішніх справ України. Його оформлення не залежить від прописки і фактичного місця проживання людини. Існують внутрішні і зовнішні довідки про несудимість в залежності від їх подальшого використання - в межах країни або за кордоном. Документ, який оформляється для пред'явлення в зарубіжних державах, діє протягом 90 днів. Довідка, що подається в місцеві, внутрішньодержавні органи і установи має менший термін дії, найчастіше - 30 днів.

 

  Перелік ситуацій та організацій, які можуть вимагати пред'явлення цього документа, надзвичайно великий. Довідка про несудимість необхідна при

 • оформленні/продовження візи;
 • працевлаштуванні за кордоном;
 • специфічному працевлаштуванні в рідній країні;
 • вступі до іноземного навчального закладу;
 • оформленні виду на проживання, громадянства;
 • оформленні закордонного паспорта;
 • процедурах усиновлення, отримання опікунства;
 • участі в корпоративних конкурсах, тендерах;
 • оформленні дозволу на носіння зброї;
 • оформленні земельної ділянки;
 • практично будь-яких комунікаціях із зарубіжними державними органами.

Крім того, пред'явлення такої довідки часто вимагають різні соціальні, фінансові і юридичні структури, як в рідній країні, так і за кордоном.

 

   У зв'язку з тим, що довідку про відсутність судимостей найчастіше вимагають іноземні установи, разом з її пред'явленням вимагається також пред'явлення перекладеної копії. А це вже подвійна проблема. Але навіщо ж брати все це на свої тендітні плечі, чому б не довірити вирішення питання фахівцям.

 

   Наше перекладацьке бюро "Інфоперевод" здійснить для вас отримання і якісний переклад довідки про несудимість у Дніпропетровську. Звернувшись до нашого агентства, ви одночасно позбавите себе необхідності витрачати час у нескінченних чергах, розбиратися з нюансами вітчизняного і зарубіжного документознавства, а також заощадите гроші і нерви. Наші фахівці отримають для вас довідку про несудимість в найкоротші терміни з чітким дотриманням усіх вимог. Вам треба буде лише надати деякі дані щодо особи, на ім’я якої буде оформлятися довідка, а також назвати мету її оформлення і назву організації, яка вимагає документ. Отримавши все це, наші професіонали швидко організують оформлення довідки. В окремих випадках заявка може бути оброблена за один день.

 

   Крім того, наше бюро здійснює термінові переклади довідок про несудимість у Дніпропетровську. Найкращі професіонали перекладацької справи перекладуть документ якісно і в чіткій відповідності з юридичними нормами. Ми завіряємо виконані переклади будь-яким з необхідних вам способів: печаткою агентства, апостилем, нотаріально і так далі.

 

  З нами ви економите час і гроші, отримуючи результат незмінно високого рівня. Довіривши нам оформлення та переклад довідки про несудимість, ви звільняєте себе від непотрібного вам клопоту.

Адреса Дніпропетровськ, вул.Шмідта 39 Б.
Тел:   +38 (095) 355-29-59
     +38 (056) 378-12-50
     +38 (067) 636--36-46

 

E-mail:  dnepr@infoperevod.com.ua