Оформлення документів для навчання за кордоном

Форма заказа
 

Якщо Ви плануєте вступати у вищі навчальні заклади іншої країни, ознайомтеся з вимогами вузу, у який Ви плануєте подати документи. У різних країнах вимоги до оформлення документів про освіту з України можуть суттєво відрізнятися. Навіть в одній країні вимоги вузів можуть різнитися.

     Так, наприклад, у Німеччині один вуз може вимагати легалізовані копії документів про освіту з країни видачі, другий – не вимагатиме легалізації, але зажадає засвідчення фотокопій документів у нотаріуса й перекладів, виконаних на території Німеччини. От чому важливо уточнити вимоги й виконати їх заздалегідь, до виїзду в країну призначення.

      Але є країни, для яких існує прийнятий порядок оформлення документів, наприклад, ті країни, які ввійшли до списку країн Гаазької Конвенції, в більшості випадків вимагають надавати документи з апостилем. Так, наприклад, вузи Бельгії, Швейцарії, Австрії не приймуть у Вас документи, якщо на них не стоїть апостиль. Крім того, частіше для цих країн існує порядок оформлення подвійного апостилю. А такі країни, як Італія та Іспанія,  вимагають проставлення одного апостилю, виконання перекладу, легалізованого в консульському відділі цих країн. Крім того, Італія вимагає для вступу у вищі навчальні заклади оформлення декларації документів. Це досить трудомісткий процес. Наше Бюро перекладів у Києві допоможе Вам оформити повний пакет документів для вступу: переклади, апостиль, легалізація, підтвердження й засвідчення документів у посольстві. Ми зорієнтуємо Вас щодо строків і цін. А також зможемо відправити Вам готові документи за кордон, якщо виникне необхідність, за допомогою надійних кур'єрських служб.
Оформити замовлення і одержати консультацію ви можете у зручний для вас спосіб.
 
     Оформлення документів для імміграції й еміграції

     На сьогоднішній день існують країни з імміграційною політикою, які готові прийняти нових іммігрантів. Такі країни, як Канада, Нова Зеландія, Австралія, Велика Британія, Німеччина, Польща, мають програми, які дозволяють одержати громадянство цих країн. Наше бюро перекладів «Инфоперевод» у Києві допомагає з оформленням документів для подання на імміграцію.