Бюро перекладів у Дніпропетровську

Форма заказа
 

     Якщо ви зіткнулися з необхідністю отримання того чи іншого виду перекладу, подбайте про те, щоб над вашим замовленням працювали тільки найкращі професіонали. Часом буває непросто зробити правильний вибір в такій справі. Головна складність полягає в тому, щоб заручитися підтримкою насправді висококваліфікованого виконавця. Як відомо, професійним перекладачем робить не тільки відповідна освіта, але і великий досвід. Тому, вибираючи виконавця перекладу, поцікавтеся набором послуг, які пропонує те чи інше агентство. Саме цей фактор відрізняє солідну організацію від другосортної.

 

     Найбагатший арсенал перекладацьких послуг має бюро перекладів у Дніпропетровську "Інфоперевод". Наш штат включає тільки кращих висококваліфікованих професіоналів-перекладачів з великим досвідом роботи з найрізноманітнішими видами завдань. При отриманні замовлення ми визначаємо тип необхідного перекладу, а потім направляємо його до команди виконавців, що спеціалізуються саме на таких роботах. Регулярно наші співробітники проходять тестування та спеціалізовані курси для підвищення кваліфікації. Ми ретельно стежимо за міжнародними стандартами перекладу і чітко їм слідуємо.

 

    Наше бюро перекладів у Дніпропетровську виконує найрізноманітніші види перекладів. Ми приймаємо замовлення на

 • письмові переклади (художній, технічний, спеціалізований, юридичний та інші переклади);
 • переклади документів  (переклади документації фізичних і юридичних осіб);
 • усні переклади (супровід, переклад аудіо- та відеозаписів).

 

    Професіонали агентства "Інфоперевод" мають великий досвід роботи з найрізноманітнішими типами перекладацьких замовлень. Наші співробітники, що спеціалізуються на художньому перекладі, активно співпрацюють з авторитетними видавничими агентствами. Професіонали відділу технічних перекладів мають додаткові спеціалізації в різних технічних дисциплінах, в тому числі і вузькоспеціальних. При необхідності для вичитки готового перекладу запрошується експерт та/або носій мови. Юридичні переклади також здійснюються при співробітництві з фахівцями юриспруденції.

 

    Кожен переклад, над яким працює наше бюро, проходить кілька стадій редагування і перевірки. При бажанні замовник може оформити додаткові вичитки експертами і носіями мови. Всі перевірки проводяться в короткий термін відповідно до світових вимог якісного перекладу. Виконуючи термінові переклади, ми не дозволяємо собі нехтувати редагуванням результату. Всі термінові замовлення проходять ті ж стадії вичитки, що і звичайні замовлення.

 

   Наше перекладацьке агентство також надає додаткові послуги у сфері легалізації перекладів, нотаріального завірення перекладеної документації, забезпечення апостилем і так далі. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас щодо пакету супутніх послуг і допоможуть оформити замовлення відповідно до ваших вимог.

Адреса Дніпропетровськ, вул.Шмідта 39 Б.
Тел:   +38 (095) 355-29-59
     +38 (056) 378-12-50
     +38 (067) 636--36-46

 

E-mail:  dnepr@infoperevod.com.ua