Арабські країни

Форма заказа
 

Подвійна консульська легалізація документів

До процедури легалізації інших документів входять наступні дії

Вимоги посольств

Країни, де легалізація українських документів не потрібна

Деякі особливості оформлення документів при виїзді до арабських країн

Ці особливості дійсні для таких країн: ОАЕ (Об'єднані Арабські Емірати), Сирія, Ліван, Лівія, Марокко, Єгипет, Алжир, Саудівська Аравія, Бахрейн, Ірак, Іран, Йорданія, Ємен, Мавританія, Катар, Палестина, Оман, Туніс.

Подвійна консульська легалізація документів

При оформленні документів для арабських країн необхідна консульська легалізація, при чому в більшості випадків навіть подвійна. Давайте докладніше розглянемо всю процедуру.

Спочатку необхідно зазначити, що легалізація застосовується не для всіх документів. Не легалізуються:

•             документи, що носять форму листування

•             документи з фотографіями (паспорти, водійські права, посвідчення особи, військові квитки, пенсійні та трудові книжки, характеристики, тощо)

•             документи, не призначені для надання за кордоном

До процедури легалізації інших документів входять наступні дії:

•             найчастіше документи видаються (засвідчуються) у нотаріуса, органах РАЦС, МВС, МОЗ і т.д.

•             підпис нотаріуса на документах засвідчується в Міністерстві юстиції України (якщо документ виданий РАЦСом, то повинен засвідчуватися в обласному управлінні юстиції, для Києва - у міському управлінні юстиції)

•             печатка Мін'юсту засвідчується в Міністерстві закордонних справ України

•             документи слід перекласти на мову країни, куди ви збираєтеся їхати, переклад також засвідчується у нотаріуса

•             далі переклад слід також засвідчити в Мін'юсті та у МЗС України

•             самі документи (можливо, їх копії) та їх переклад засвідчуються в дипломатичному представництві (консульстві чи посольстві) тієї країни, куди вони будуть подаватися

Ось таким чином і виглядає подвійна легалізація документів, тобто легалізація не тільки оригіналу, але також його перекладу. Щоб уникнути зайвих зусиль, найкраще таку легалізацію доручити надійному бюро перекладів, що спеціалізується на подібних послугах. У цьому випадку вам оформлять документи в повній відповідності до вимог як нашого законодавства, так і іноземних представництв.

Вимоги посольств

Чому взагалі зайшла мова про вимоги посольств? Справа в тому, що вони досить часто змінюються.  Бувають такі ситуації, коли всі поради людей, які вже пройшли процедуру оформлення документів, виявляються застарілими. Наприклад, у київському посольстві Єгипту стали вимагати, щоб переклад підшивався тільки до оригіналу документа, в той час як ще нещодавно цілком дозволялося в таких випадках використовувати копію. Таким чином, вам необхідно або попередньо дізнаватися в посольстві всю інформацію за їх вимогами, або, що набагато легше, все-таки довірити справу фахівцям.

Країни, де легалізація українських документів не потрібна

Тепер перерахуємо країни, які не потребують від вас легалізації документів:

•             країни Мінської конвенції: Росія, Білорусь, Молдова, Грузія, Азербайджан, Вірменія, Киргизія, Казахстан, Туркменістан, Таджикистан, Узбекистан

•             країни, що уклали з Україною двосторонній договір у галузі правової допомоги у цивільних справах: Латвія, Молдова, Чехія, Угорщина, Литва, В'єтнам, Китай, Монголія, Польща, Естонія

Тобто, якщо вам скажуть, що відвідування арабських країн без легалізації документів можливо, ви завжди зможете привести цей список.

Ціни на легалізацію в посольствах Арабських країн

Вартість легалізації документів в посольстві Арабських країн від 250 гривень за пакет документів.

Для узгодження термінів і підтвердження ціни, відправте Ваш запит електронною поштою: perevod1@infoperevod.com.ua або передзвоніть в офіс: 044-227-12-54. Мито і збори для цього посольства будуть вказані Вам окремо.