“Чи можна поставити апостиль на ламінованих документах?”

Форма заказа
 

Ламінування документів користується попитом, бо завдяки йому документи довгий час зберігають свій зовнішній вигляд. Ламіновані документи важко порвати, літери не затираються, а також  документи гарно захищені від води та інших можливих пошкоджень . Останнім часом навіть в органах РАЦС інколи пропонують ламінувати документи для зручності.

Але коли мова йде про документ, на якому потрібно поставити апостиль, то ламінування йому може тільки зашкодити. Апостиль, як відомо необхідно ставити для того, щоб документ  мав юридичну силу за кордоном. Печатка апостилю ставиться зазвичай на зворотньому боці документу і має розмір 10х10 см. Але її неможливо фізично поставити на ламінованій плівці, якою вкритий документ з обох боків. В цьому випадку єдиний варіант — це отримати дублікат і тільки тоді ставити апостиль.

Гарна альтернатива повному ламінуванню — це ламінування першої сторінки документу. Бо в цьому випадку саме зворотній бік документу залишається паперовим і підлягає апостилюванню, а зміст документу залишається захищеним ламінованою плівкою.

Наше бюро перекладів допоможе і в частковому, і в комплексному оформленні документів за кордон. Навіть якщо ваш документ ламінований, ми отримаємо дублікат і допоможемо вам у проставлені апостилю і подальшому перекладі вашого документу. Дізнатися про послугу більше або замовити її ви можете за телефоном: +38 044 227 12 54, та написавши нам на
E-mail: perevod@infoperevod.