«Чим може бути вам корисне наше бюро перекладів?»

Форма заказа
 

Звісно основним нашим напрямком послуг є переклади. І в той же час, Ви можете отримати і інші послуги, які допоможуть Вам гарно та якісно оформити документи для різних цілей або провести зустріч з іноземцями на високому рівні. Для нас важливо, щоб Ви захотіли стати нашим постійним клієнтом, тому наше спілкування ми робимо для Вас максимально зручним і приємним. Отже, в чому саме ми можемо стати вам у нагоді?

 

1. Переклади.

Це досить широкий напрямок, бо переклади можуть бути письмовими та усними на різні мови. В нашому бюро перекладів кількість мов сягає більше 50 і всі вони виконуються дипломованими перекладачами, а отже, переклади можуть бути засвідчені нотаріально. Ми працюємо також з присяжними перекладачами, зі спеціалістами та носіями рідкісних мов і діалектів. Також можемо допомогти у додаткових моментах, таких як:

- набирання тексту;

- перенесення тексту з аудіоносія;

- перевірка перекладу;

- відправлення перекладу кур'єрською службою,

- заповнення анкети для візи і т.п.

 

2.Апостиль та легалізація.

В багатьох країнах українські документи можуть бути дійсними тільки з печатками легалізації або апостилю. Ці печатки ставлять в різних установах і ми маючи досвід, та знаючи тонкощі всієї процедури зможемо Вам допомогти у проставленні цих печаток враховуючи особливості країни, до якої Ви ці документи готуєте. 

 

3. Витребування документів.

Інколи документи втрачені, або для печатки апостилю вимагається той самий документ, але нового зразку.  Наше бюро перекладів допомагає отримати нові документи, що видаються органами РАЦСу (свідоцтво про народження, зміну прізвища, розлучення та ін.), навіть якщо документ видавався в країнах СНД.

 

4. Отримання довідки про несудимість.

Така довідка може бути потрібна для візи, для усиновлення, подачі документів за кордоном і т. п. Цю довідку можна отримати самостійно,  а можна скористатися нашою допомогою і заощадити свій час.

 

Наше бюро перекладів з великою повагою ставиться до Вас, наші дорогі клієнти. Ми із великим задоволенням допоможемо Вам в роботі з документами та перекладами, і віримо, що ви будете приємно вражені від нашої співпраці та результату. Дізнатися більше щодо наших послуг Ви можете за тел.: +38 044 227 12 54, або написавши на E-mail:perevod@infoperevod.ua