Апостиль у Києві та всій Україні

Цены на апостиль

Стоимость проставления апостиля на документы, выданные органами ЗАГС на территории Украины составляет 200 гривен за 1 документ. Стоимость проставления апостиля на документ об образовании составляет от 650 гривен

Для получения подтвержденной цены по апостилям, можете отправить Ваш запрос по электронной почте:perevod@infoperevod.ua или перезвонить в офис: 044-227-12-54.

Форма заказа
 

Що таке апостиль?

Для чого потрібен Апостиль на документи в Україні?

Які органи ставлять Апостиль у Києві?

Які документи є необхідними?

Апостиль на свідоцтво про народження

Апостиль на документах про освіту

 Одна з послуг нашого бюро перекладів, яка користується популярністю серед наших клієнтів, - це апостиль у Києві.  Ні, ми не проставляємо апостиль, адже цим займаються уповноважені на те державні органи.  Ми надаємо досить широкий спектр послуг, починаючи консультації вас з усіх питань, що стосуються легалізації та апостилю документів, і закінчуючи тим, що можемо перекласти текст апостилю.  Ми віднесемо ваші документи в потрібне міністерство, де і зможуть поставити апостиль, завдяки чому за необхідності ви отримаєте апостиль терміново.

 Що таке апостиль?

 Апостиль - це спеціалізована форма, необхідна для засвідчення іноземних документів деякими державними службами.  Найчастіше можна почути, що це штамп, хоча назва не зовсім коректно відображає дійсність.  Адже апостиль документів являє собою саме форму, в яку необхідно внести кілька ключових фактів, таких як прізвище та ім'я особи, із зазначенням її посади, яка і поставила цей апостиль, назву установи (наприклад, апостиль Міністерства юстиції), яка видала цей штамп, орган і всі показники дати, коли проходила видача.  А також, природно, особистий підпис.

 Для чого потрібен Апостиль на документи в Україні?

 Проставлення апостилю на документах в Україні є альтернативою консульської легалізації.  Засвідчуючи документи апостилем України (вона є учасницею Конвенції), ви легалізуєте їх і в інших країнах.  Після цієї процедури вони отримають юридичну силу, яка дозволить безперешкодно використовувати їх у країнах, що підписали Конвенцію.  Коли документу необхідна легалізація / апостиль?  Апостилювання необхідне документу, який вимагає засвідченні справжності.  Якщо порівнювати апостиль та консульську легалізацію, перше займе значно менше часу, а сама процедура буде простішою.

 Які органи ставлять Апостиль у Києві?

 Апостиль Україна даного методу може здійснюватися лише кількома компетентними органами.  Зокрема, це Міністерство закордонних справ, яке має повноваження з проставлення апостилю лише на деяких видах документації, апостилю Міністерства юстиції та апостилю Міністерства освіти.

 Які документи є необхідними?

 Варто знати: щоб поставити апостиль, необхідний тільки оригінал документа, і копії, навіть засвідчені, в цьому разі не приймаються: копія апостилю на диплом або апостилю на свідоцтво про народження, будь-які інші документи не має юридичної сили.  Апостиль в Україні не проставляється на такі документи, як трудова книжка, копія паспорта, нормативно-правові акти, дозвіл на носіння зброї, документи про комерційну діяльність та ін.

 Апостиль на свідоцтво про народження

 Апостиль на свідоцтво про народження на документ старого зразка можна проставити, використовуючи нотаріальну фотокопію.  Але за кордоном з таким документом у вас можуть виникнути проблеми - її можуть не прийняти.  Для того щоб убезпечити себе від таких неприємностей, необхідно звернутися в РАЦС для отримання свідоцтва нового зразка.  Якщо документ буде виданий у Києві, вам знадобиться печатка Управління юстиції, якщо в іншому місті - печатка Головного обласного управління юстиції, щоб пізніше подати його на легалізацію / апостиль.  Лише пройшовши всі етапи процедури, ви зможете отримати апостиль на свідоцтво про народження.

 Апостиль диплома в Україні

 Процедура апостилю застосовується до тих документів, які будуть пред'являтися в країнах, що приєдналися до Гаазької конвенції, що скасовує вимогу консульської легалізації апостилю і вводить спрощену легалізацію у вигляді проставлення спеціального штампа - апостилю. Під час процедури легалізації апостиль на диплом в Україні проходить ретельну перевірку на справжність.  Процедура перевірки автентичності апостилю в Києві включає звірку всіх номерів, печаток і підписів з електронною базою даних, а також офіційний запит до навчального закладу, який видав цей документ, чим частково займається бюро перекладів апостиль.

________________________________________

 Ми допоможемо отримати апостиль у бюро перекладів , адже тут працюють фахівці, які добре обізнані в тому, як же правильно має бути заповнений апостиль у Києві, який порядок проставлення апостилю, що саме має бути написано та інші подробиці, про які звичайна людина просто не знає. Наші фахівці допоможуть отримати свідоцтво апостиль.  При цьому, щоб заощадити час і отримати апостиль терміново, ви можете передати документи з кур'єрською службою і через деякий час отримати документи зі свідоцтвом апостилю назад.  Ми гарантуємо своїм замовникам якісне виконання апостилю в місті Київ в максимально можливі короткі терміни.  Погодьтеся: краще довірити справу знаючим людям, ніж потім розплачуватися за наслідки неправильно проставленого апостилю!

Вартість апостилю

 Вартість проставлення апостилю на документи, видані органами РАЦС на території України, становить 150 гривень за 1 документ.  Вартість проставлення апостилю на документ про освіту становить від 300 гривень.

 Для отримання підтвердженої ціни по апостиль можете відправити ваш запит електронною поштою: perevod1@infoperevod.com.ua або зателефонувати в офіс: 044-227-12-54.