“Яка може бути альтернатива присяжному перекладу”

Форма заказа
 

Переклад виконаний в Україні не завжди може мати юридичну силу за кордоном. Наприклад, в Європі прийнято переклади виконувати у присяжних перекладачів і тільки такий варіант визнається правомірним.  А в Україні правомірним вважається переклад засвідчений нотаріально. Що ж робити, якщо вам необхідно оформити переклад документів для іншої країни напевно, і щоб він був прийнятий.

1. Переконайтеся, що зібрали повну інформацію.

Спершу важливо зробити запит до іноземної організації, куди плануються подавати документи. Зверніть увагу чи є точні вимоги до перекладу, а також чи є примітка стосовно присяжного перекладу. Інколи в правилах можуть бути варіанти до вибору. Отже, щоб не помилитися і обрати правильний варіант, важливо зробити максимальні уточнення у першоджерела.

2. Дізнайтеся чи можна присяжний переклад зробити не виїжджаючи за кордон.

В Україні є можливості замовити присяжний переклад для деяких країн, наприклад, для Чехії, Польщі. Цей варіант прийнятний, якщо вам необхідно надіслати пакет документів ще з України, а переклад має бути тільки присяжний. Якщо ж ви можете надати пакет документів після приїзду, то в цьому випадку краще робити переклад вже в тій країні.

3. З'ясуйте чи підходять альтернативні варіанти перекладу.

Для деяких країн присяжний переклад можна замінити на переклад з апостилем. Тобто на оригіналі документу ставиться печатка апостилю, після цього виконується переклад і також ставиться печатка апостилю.

В окремих випадках альтернативою може бути оформлення документу в консульстві тієї країни, куди ви подаєте документи, але цей варіант не підійде для всіх видів документів, а може стати у нагоді тільки для конкретних документів.

Наше бюро перекладів має багатолітній досвід щодо підготовки та перекладу документів для різних країн світу. Наші консультанти допоможуть вам підготувати документи відповідно до вимог та порекомендують найоптимальніший варіант оформлення враховуючи перш за все вид та спосіб перекладу, а також строки та вартість. Дізнайтеся більше та замовте послугу за телефоном:  
+38 044 227 12 54, чи написавши нам на E-mail: perevod@infoperevod.ua