“Як найшвидше можна поставити печатку апостилю на документах про освіту”

Форма заказа
 

Студенти, які хочуть отримати освіту за кордоном мають попіклуватися про відповідне оформлення документів для вищих навчальних закладів. Якщо цей навчальний заклад знаходиться в країні — учасниці Гаазької конвенції, наприклад, як Австрія, Нідерланди, Польща та інші, то однією із вимог — це печатка апостилю на документах про освіту.

Перелік документів в кожному випадку може бути різним, тому його варто обов'язково з'ясувати. Перелік документів про освіту великий, наприклад це можуть бути:

- свідоцтва про закінчення школи;

- атестати з додатками;

- дипломи з додатками;

- будь-які витяги із залікової відомості;

- академічні довідки;

- будь-які довідки від навчального закладу, що стосується навчання в ньому та ін.

Поставити апостиль на такого роду документах в Україні має право Міністерство освіти. І на цю процедуру може знадобитися час від 3-х до 20-ти днів. Все буде залежати від ваших документів, потреб та готовності оплатити терміновість.

Найкоротші строки для того, щоб поставити апостиль  -3 дні. Така послуга буде найдорожчою, але вона можлива не у всіх випадках. В такий період ви легко зможете поставити апостиль, якщо ви подаєте документи нового зразку чи терміном давності  5-10 років. Інколи буває, що міністерство приймає документи для термінової послуги, але потім виявляється, що для цього конкретного документу знадобиться більше часу і ви отримаєте документ через 10 або навіть і 20 днів.

Найдовший термін для апостилю на документах про освіту  - це 20 днів. Цією послугою можна скористатися, якщо ви не поспішаєте і хочете заощадити кошти. А також цей варіант може бути єдиним, якщо мова буде йти про документи старого зразку, що видані 20 і більше років назад, або апостиль необхідно поставити на будь-якій формі довідки.

Існує ще один варіант для апостилю в міністерстві, щось середнє за ціною і вартістю — це строк 10 днів. Ним ви можете скористатися так само за умови, що документи більш сучасного зразку.

Бюро перекладів “Инфоперевод” надає цілий комплекс щодо підготовки документів для навчання за кордоном. Як ми можемо вам допомогти, дізнайтеся за телефоном: +38 044 227 12 54, або напишіть нам E-mail: perevod@infoperevod.ua