Легалізація документів
За легалізаціею документів звертайтеся в бюро Infoperevod. Наші спеціалісти зроблять все за Вас, навіть якщо Ви знаходитесь за межами Украини.
Легалізація документів
 

Бюро перекладів "Инфоперевод" у Києві (Україна)

  Бюро перекладів "Инфоперевод" у Києві (Україна) працює на ринку України у галузі перекладацької діяльності з 2001 року. Ми готові виконати послуги з перекладу текстів будь-якої тематики. Наші фахівці володіють більш ніж 50 мовами і мають великий досвід роботи з ними.


 

 
Чому саме ми?

Якість

  Перекладачі нашого бюро - професіонали. Кожен з них фахівець у своїй галузі і працює тільки з тематикою, в якій він має досвід перекладу.

Терміни 

 Ми обумовимо терміни перекладів з Вами заздалегідь і гарантуємо їх дотримання.

 

Репутація 

  Ми зарекомендували себе на ринку послуг перекладу. З нами працюють багато відомих компаній, з відгуками яких Ви можете ознайомитися.

Конфіденційність 

  Бюро перекладів «Инфоперевод» гарантує конфіденційність усіх наданих Вами даних. 

Вартість 

 

    Перевага нашого бюро - оптимальна вартість. Значною мірою наші ціни нижчі, ніж у конкурентів, а якість робіт - завжди на вищому рівні


 

Зручні способи оплати

  Сплатити за наші послуги Ви можете як в нашому офісі, так і за допомогою безготівкового розрахунку 

 

Хочете поїхати за кордон?
 

 
 
 
Освіта за кордоном

Ті, хто планує навчатися за кордоном самостійно або бажає, щоб освіту за кордоном отримали їхні близькі, в першу чергу цікавляться якісним і сучасним викладанням в цікавому і безпечному місці.

 

Часто задаваемые вопросы по переводам и не только

Для того щоб одержати довідку про відсутність судимості, Ви можете звернутися в офіс ВВІР за місцем Вашої реєстрації або замовити цю довідку в нашому бюро перекладів.

Для того щоб зробити замовлення, нам знадобиться копія Вашого цивільного паспорта, а саме 1-ї, 2-ї сторінки та сторінки з пропискою. Також потрібно вказати...

 
Мовні курси за кордоном

Наші курси у Великій Британії, Ірландії та на Мальті, а також у Канаді, США, Австралії та Новій Зеландії значно поліпшать ваші знання англійської та подарують незабутні враження від знайомства з новими країнами!

 

Замовляйте переклади в бюро «ИнфоПеревод» в Києві

  Діяльність бюро перекладів у Києві і по всій Україні спрямована на надання максимального спектру послуг в галузі перекладу текстів як для приватних осіб так і для корпоративних клієнтів. Безумовним правилом для нашого бюро перекладів «Инфоперевод» є забезпечення повної конфіденційності одержуваної інформації. У нашій команді працюють перекладачі високої кваліфікації, серед яких є лінгвісти, редактори, дизайнери, перекладачі - носії мови. Всі співробітники пройшли суворий відбір, багато стажувалися, проживали або проживають за кордоном. .

Якісні перекази від «Инфоперевод» 

 Найважливіший показник якості роботи будь-якої компанії - гарні відгуки її клієнтів. Наше бюро перекладів «Инфоперевод» вже давно зарекомендувало себе з кращого боку, тому нашими клієнтами є відомі компанії України та інших країн - Імпортери, банки, страхові компанії, великі юридичні компанії, представництва відомих торговельних марок і, звичайно ж, приватні особи, які довіряють роботу з перекладу текстів і документів тільки нам.