Довідка про несудимість.

Форма заказа
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.
 

    Практично у  кожної сучасної людини хоч раз в житті виникає потреба в оформлені довідки про несудимість. Давайте   розберемося, що це за довідка, для чого вона потрібна, в яких випадках, зазвичай, її вимагають, та як її оформити. Довідка про несудимість - це документ який видається ГУМВС України. На підставі цього документу отримують інформацію про наявність або відсутність судимостей, і чи не знаходиться дана особа в розшуку, на території України, на момент отримання цієї довідки. Видається даний документ як громадянам України, так і іноземцям. Різниця тільки в тому, що іноземцям вона видається для використання в нашій країні а от нашим співвітчизникам, ще і для використання за кордоном. Термін її дії , відрізняється залежно від того, для чого і в яку країну  вона видається.

   Будемо розглядати  отримання довідки про несудимість, окремо для громадян України і для громадян інших держав.

 1. Для отримання довідки про несудимість громадянам України потрібно мати паспорт і копію 1-ої та 2-ої сторінки, і сторінки з реєстрацією(постійною чи тимчасовою), а також заповнити заяву в якій необхідно вказати з якою метою ви отримуєте цю довідку і всі попередні імена чи прізвища, якщо вони змінювались. Заява заповнюється українською мовою.
 2. Громадян інших держав для отримання цієї довідки потрібно надати ксерокопію 1-ої сторінки закордонного паспорту, заповнити заяву, вказавши для чого вам потрібна ця довідка, мати переклад паспорту і перелік всіх імен та прізвищ (якщо вони змінювались), місце народження і останнє місце проживання. Всі ці відомості теж подаються українською мовою.
 3. Довідка про не судимість видається впродовж 30 днів, як для громадян України так і для іноземців.

      Підводячи підсумок, хотілось би сказати, що не дивлячись на ніби-то простоту проходження даної процедури, треба враховувати такі аспекти як переклад документів, а також витрати часу, якого в нас завжди не вистачає.  Особливо це стосується людей, які живуть за межами Києва. Їм для самостійного  отримання цієї довідки треба їхати в столицю, подбати про квитки і про те, де вони зможуть зупинитися не тільки на час, коли вони подають ці документи, але і на час коли їх треба отримати. Також ми всі знаємо як приємно не тільки стояти в чергах, а тим паче в чергах , де крім дуже життєрадісних і приємних у всіх відношеннях працівників даних установ, так само потрібно спілкуватись, з задоволеними і ввічливими людьми в чергах. При цьому ви ніколи не знаєте, чи вдасться вам потрапити на прийом і подати необхідні документи, чи прийдеться посвятити цій приємній справі ще декілька днів свого життя.  А якщо після цього, вам ще треба шукати перекладачів даного документу, то ви витратите ще більше дорогоцінного часу і нервів замість того, щоб присвятити його собі,  вашим близьким, чи вашій роботі. Ми пропонуємо вам вирішити ваше питання, за допомогою спеціалістів. Ми  не тільки  зробимо переклад, допоможемо його легалізувати(згідно вимогам тієї країни, для якої ви його робите), а і подамо  ваші документи до відповідної установи. І зробимо ми це своєчасно, відповідно до всіх вимог  і  в  найкоротші строки. Зможемо переслати вам всі необхідні документи в зручний для вас спосіб і саме в те місце, де вам буде зручно їх забрати, і не вимагаючи за це додаткової платні. Ми візьмемо на себе всі недоліки, і залишимо вам одні переваги. Ваші витрати будуть мінімальні, час буде витрачено на важливі для вас справи, ваші нерви будуть спокійні, настрій гарний, життя чудове, а документи готові.

Нижче ми приведемо приклади деяких випадків, коли ця довідка може вам знадобитися.

 Перебуваючи на території України:

 • для оформлення або відновлення документів(таких як паспорт  внутрішній, або закордонний);
 • оформлення дозволу на зброю;
 • оформлення опікунства;
 • на вимогу банківських установ;
 • для участі в тендері;
 • для роботи з наркотичними речовинами;
 • для роботи з вибуховими речовинами;
 • для оформлення виду на проживання(чи його продовження), або отримання громадянства;
 • на вимогу органів соціального забезпечення.

Термін дії  довідки про несудимість  встановляється тою установою яка у вас її вимагає, але зазвичай це від 30днів до півроку. Ці терміни краще уточнювати в тій установі, для якої вона береться.

Для використання за кордоном зазвичай вимагають довідку про несудимість в таких випадках:

 • для оформлення працевлаштування за кордоном;
 • надання для банківських установ;
 • на вимогу установ інших держав;
 • оформлені візи для виїзду за кордон;
 • для отримання закордонного паспорта;
 • отримання громадянства в іншій країні.

      Термін дії її становить 90 днів. Також вона потребує легалізації(процес якої виконується згідно міжнародним вимогам), і перекладу на мову тієї держави до якої ви плануєте її подавати.